Jídelna

Školní stravování je upraveno vyhláškou č.107/2005 o školním stravování v platném znění a řídí se výživovými normami a výživovými doporučenými dávkami v rámci spotřebního koše. Našim dětem poskytujeme plnohodnotnou a vyváženou stravu s důrazem na zdravý životní styl. V naší kuchyni připravujeme jídla v konvektomatu, bez ztráty živin a vitamínů a s malým množstvím tuku. Děti dostávají každý den čerstvé ovoce a zeleninu. Pitný režim s možností výběru tekutin je zajištěn jak ve třídách, tak i při hře na zahradě. Děti jsou vedeny k ohleduplnosti a samostatnosti.

Od 1.1.2023 dochází k navýšení ceny stravného, detailní informace naleznete v přiloženém souboru.

Kontakt do jídelny

telefon: +420 547 244 762